Переможці конкурсу читців «Сила слова-2014»

Молодша вікова категорія (7-13 років)
  
І місце – Сидорук Катерина, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, керівники Борсук Анастасія Валеріївна, Кучеренко Вікторія Віталіївна

ІІ місце поділили:

  • Дитинчук Серафима, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник Ярошенко Поліна Олексіївна
  • Кожедуб Дарія, ВЦТДЮ на базі Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., літературна студія «Ярінь», керівник Підлісняк Наталія Миронівна
ІІІ місце – Голюк Тетяна, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, керівники Борсук Анастасія Валеріївна, Кучеренко Вікторія Віталіївна
Середня вікова категорія (14-17 років)
І місце поділили:
  • Гоц Валерія, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник Ярошенко Поліна Олексіївна
  • Кудрявцева Марія, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, керівники Борсук Анастасія Валеріївна, Кучеренко Вікторія Віталіївна

ІІ місце поділили:

  •  Барабальчук Даніїл, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», зразкова театр-студія «Світла хвиля», керівник Скочко Тетяна Олександрівна.
  • Чорна Марина, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник Біленко Леся Дмитрівна.
ІІІ місце поділили:
  • Лахтадир Марія, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, керівник Боса Наталія Іванівна.
  • Савіна Катерина,  Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Галата Оксана Василівна.
 Старша вікова категорія (18-30 років)

І місце поділили:

  •  Драганюк Ксенія, Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І.Карпенка-Карого, викладач Бура Тетяна Іванівна.
  • Самарський Михайло – Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І.Карпенка-Карого, викладач Кобзар Тетяна Василівна.

ІІ місце – Єрмилко Григорій, Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І.Карпенка-Карого, викладач Бура Тетяна Іванівна.

ІІІ місце – Мелешко Роман, Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І.Карпенка-Карого, викладач Кобзар Тетяна Василівна.
 
Дипломанти:
  • Диплом в номінації «Надія фестивалю» – Пузій Денис, Боярський НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня», керівник Гелбутівська Тетяна Іванівна
  • Диплом в номінації «Приз глядацьких симпатій» – Галицький Андрій, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, керівник Котловська Вікторія Іванівна
  • Диплом в номінації «За виконавський темперамент» – Заїка Євген, Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ст., літературна студія «Ярінь», керівник Підлісняк Наталія Миронівна
  • Диплом в номінації «За контакт з глядачем» – Юрчук Надія, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, керівник Юрчук Олена Василівна.
  • Диплом в номінації «Стримане та щире виконання» – Дудник Ярослав, НОК Київського військового ліцею імені Івана Богуна, керівник Кокодзей Радислав Степанович.
  • Диплом в номінації «За виконавську майстерність» –  Крушановський Іван, НОК Київського військового ліцею імені Івана Богуна, керівник Кокодзей Радислав Степанович.
  • Диплом «За виконавську майстерність» – Васильчук Поліна, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», зразкова театр-студія «Світла хвиля», керівник Мельник Тетяна Олексіївна.
  • Диплом «За композицію» – Головко Катерина, Лещенко Емілія,  Коваленко Лілія, керівник  – Ярошенко Поліна Олексіївна
Нагородження лауреатів конкурсу відбудеться на гала-концерті Фестивалю 15 листопада (Боярська гімназія, 12.00).
image_pdfimage_print