Переможці конкурсу гітаристів “Боярський Хрещатик-2014”

АНСАМБЛІ

І місце поділили:

  • Дует: Веклич Крістіна та Індик Владислав, Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.Бортнянського;  педагог – Литовченко Тетяна Володимирівна
  • Ансамбль «CLASSIC GUITAR»: Царикова Анастасія, Корольков Олексій, Колесніченко Євгеній, Козаченко Сергій, Миколаївський коледж культури і мистецтв; педагог – Сологуб Вікторія Даріївна

ІІ місце поділили:

  • Дует: Царикова Анастасія та Корольков Олексій, Миколаївський коледж культури і мистецтв; педагог – Сологуб Вікторія Даріївна.
  • Квартет гітаристів: Шершньов Леонід, Паходор Тимур, Христофор Павло, Шитік Роман, Петрівська дитяча школа мистецтв; педагог – Прокопчук Костянтин Анатолійович

ІІІ місце поділили:

  • Ансамбль «МЕЛОДІЯ»: Парк Пол, Лукасік Ян, Лазоренко Марія, Саржинська Олександра, Голуб’ятников Степан, Боярська дитяча школа мистецтв; педагоги – Корольова Інна Леонідівна та Шалашова Людмила Миколаївна; концертмейстер – Марков Олександр Валерійович
  • Ансамбль «ФЛАМІНГО»: Максианович Михайло, Тузюк Олена, Гук Ірина, Марков Олександр, Боярська дитяча школа мистецтв; педагоги – Корольова Інна Леонідівна та Шалашова Людмила Миколаївна

Дипломанти (IV місце):

Дует: Рознатовський Владислав та Шостак Олег, Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені Івана Богуна; педагог – Орлов Володимир Олександрович.
Відзнака «За оригінальний творчий задум»:
Ансамбль «РЕТРО»:  Арцева Єлізавета, Ткаченко Ірина, Іваницька Аліса, Мазур Яна,   Боярська дитяча школа мистецтв; педагог – Прокопчук Наталія Володимирівна.
МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (7-10 років)

І місце та відзнака «Надія Фестивалю»:
Товстига Олександра, Софіївсько-Борщагівська філія Петрівської дитячої школи мистецтв; педагог – Жадько Вікторія Анатоліївна.

І місце та відзнака «За артистизм»:
Бровко Лев, Софіївсько-Борщагівська філія Петрівської дитячої школи мистецтв; педагог – Жадько Вікторія Анатоліївна
ІІ місце:
Чорнокондратенко Богдан,  Дитяча музична школа № 31 міста Києва; педагог – Саліванов Олег Григорович
ІІІ місце:
Геращенко Валерій, Петрівська дитяча школа мистецтв; педагог – Прокопчук Костянтин
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (11-14 років)

І місце:
Дубінін Ілля, КПНЗ «Вишнівська дитяча школа мистецтв»; педагог – Левшунов Володимир Георгійович

 ІІ місце:
Лахтадир Марія, Боярська дитяча школа мистецтв; педагог – Марков Олександр Валерійович
 ІІІ місце:
Калінін Іван, Петрівська дитяча школа мистецтв; педагог – Жадько Вікторія Анатоліївна
ЮНАЦЬКА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (15-17 років)

І місце:
Колесніченко Євген, Миколаївський коледж культури і мистецтв; педагог – Гриненко Світлана Миколаївна

ІІ місце:
Голосняк Андрій, Хмельницьке музичне училище ім. В.І.Заремби; педагог – Довгалюк Ю.В.

СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (18-30 років)

Гран-прі:

Тібірькова Олена, Київський національний університет культури і мистецтв; педагог – Жадько Вікторія Анатоліївна
 

І місце поділили:

  • Індик Владислав, Сумське вище училище ім. Д.Бортнянського; педагог – Литовченко Тетяна Володимирівна
  • Веклич Крістіна, випускниця Донецької музичної академії
  • Корольков Олексій, Миколаївський коледж культури і мистецтв; педагог – Сологуб Вікторія Даріївна

ІІ місце поділили:

  • Царикова Анастасія, Миколаївський коледж культури і мистецтв; педагог –Сологуб Вікторія Даріївна
  • Віслов Руслан, Сумське вище училище мистецтв і культури ім.Д.Бортнянського; педагог – Литовченко Тетяна Володимирівна
  • Ваксер Дмитро, Дніпропетровська консерваторія ім. Глінки; педагог – Ялоза Антон Геннадійович
  • Йотка Анастасія, Київський національний університет культури і мистецтв; педагог – Жадько Вікторія Анатоліївна.

ІІІ місце поділили:

  •  Марков Олександр, випускник Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра; викладач Боярської Дитячої школи мистецтв
  •  Роман Крохмаль, Київський національний університет культури і мистецтв; педагог – Жадько Вікторія Анатоліївна

Дипломанти (IV місце):

  • Кіндзерський Гліб, Дніпропетровська консерваторія ім. Глінки; педагог – Радзецький Юрій Володимирович Дипломант,
  • Анікеєв Микола, Хмельницьке музичне училище ім. В.І.Заремби; педагог – Галкін І.В.
  • Козаченко Сергій, Миколаївський коледж культури і мистецтв; педагог – Гриненко Світлана Миколаївна

Follow me!