Переможці вокального конкурсу «Осіння пісня-2014»

АНСАМБЛІ

І місце – дует: Солоненко Аліна, Фаюра Катерина, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна.
ІІ місце – ансамбль «Богунівець», НОК Київського військового ліцею імені Івана Богуна, керівник Віталій Свирид.
ІІІ місце – дует: Місько Софія та Серпіонова Катерина, музично-вокальна школа естетичного виховання «Соло співочого серця», керівник Андріяш Інна Михайлівна.

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (6-10 РОКІВ)
І місце – вирішено не присуджувати
ІІ місце поділили:
Алєйнік Марія, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна.
Кайданович Софія, КСР ЦТМ «Оберіг», вокальна студія «Діамант», керівник Криворучко Катерина Миколаївна.
Мартинів Таїсія, вокальна студія Ходосіївського сільського клубу, керівник Нойніц Олена Миколаївна.
ІІІ місце поділили:
Малюга Ірина, Шпитьківська дитяча школа мистецтв, викладач вокалу Титаренко Марина Василівна. Носова Ольга, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, фольклорний гурток, керівник Богатир Любов Станіславівна.
Дипломанти конкурсу (диплом IV ступеня)
Бабченко Юлія, КСР ЦТМ «Оберіг», вокальна студія «Діамант», керівник Криворучко Катерина Миколаївна.
Татоян Каріна, Михайлівсько-Рубежівська ЗОШ І-ІІІ ст., вокальний ансамбль «Співограй», керівник Сергієнко Оксана Вікторівна.
Відзнака «Надія фестивалю» – Проценко Альона, вокальна студія Ходосіївського сільського клубу, керівник Нойніц Олена Миколаївна.

СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (11-14 РОКІВ)

І місце поділили:
Панченко Таїсія, учениця Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ст., та Чабанівської музичної школи , викладач вокалу Руслана Лоцман.
Місько Софія, музично-вокальна школа естетичного виховання «Соло співочого серця», керівник Андріяш Інна Михайлівна.
ІІ місце поділілили:
Шуляк Валентина, КСР ЦТМ «Оберіг», вокальна студія «Діамант», керівник Криворучко Катерина Миколаївна.
Сергєєв Денис, КСР ЦТМ «Оберіг», вокальна студія «Діамант», керівник Криворучко Катерина Миколаївна.
ІІІ місце поділили:
Ситниченко Аліна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Нурищенко Оксана Миколаївна.
Дудко Вероніка, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, фольклорний гурток, керівник Богатир Любов Станіславівна.
Дипломант конкурсу (диплом IV ступеня) – Полонкоєва Анжеліка, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, фольклорний гурток, керівник Богатир Любов Станіславівна.

Відзнака «На подальше вдосконалення виконання українських пісень» – Мнишенко Вікторія, Шпитьківська дитяча школа мистецтв, викладач вокалу Титаренко Марина Василівна.

ЮНАЦЬКА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (15-17 РОКІВ)
І місце – Перогей Тамара, ВЦТДЮ на базі Ходосіївської ЗОШ І-ІІІ ст., вокальний гурток «Передзвін», керівник Нойніц Олена Миколаївна.

image_pdfimage_print