Переможці конкурсу читців «Сила слова-2015»

10 жовтня 2015 року в Києво-Святошинському районному центрі творчості молоді «Оберіг» відбувся конкурс читців «Сила слова-2015», в якому взяли участь майже 50 конкурсантів.
Склад журі:
Голова журі:
Євгенія Непиталюк – старший викладач кафедри режисури телебачення КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, телевізійний редактор, сценарист.
Члени журі:
Тетяна Кобзар – актриса театру та кіно, радіо- й телеведуча, театральний педагог, доцент кафедри сценічної мови КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, тренер спеціалізованих майстер-класів і тренінгів з техніки мовлення.
Павло Голов – старший викладач кафедри сценічної мови КНУТКТ ім. І. К. Карпенка-Карого, диктор, актор дублювання та озвучування.
Ганна Гавриш – засновниця Майстерні успішних комунікацій, провідний тренер з риторики, акторської та ораторської майстерностей, тележурналіст, викладач КНУТКТ ім. І. К. Карпенка-Карого.
Алла Бінєєва – викладач сценічної мови Київського Міжнародного Університету, актриса театру «Браво» та театру «Сузір’я».
Право дорадчого голосу:
Кириленко Марія Іванівна – почесний Президент Фестивалю, донька поета Івана Коваленка.

Переможці конкурсу читців “СИЛА СЛОВА-2015”

Молодша вікова категорія 6-10 років:
І місце – Вікулов Іван Дмитрович, Міський будинок культури, м.Боярка, керівник – Вікулова Тетяна Петрівна
ІІ місце поділили:
Мельник Поліна Олегівна, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник Ярошенко Поліна Олексіївна
Піньковська Анастасія Олегівна, Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського, керівник – Козир Людмила Олексіївна.
ІІІ місце поділили:
Цюцюра Марія Олександрівна, Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського, керівник – Громова Валентина Миколаївна.
Якобчук Анна Дмитрівна, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, керівник – Кучеренко Вікторія Віталіївна
Черних Марк Ігоревич, Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського, керівник – Громова Валентина Миколаївна.
Відзнака – «За вдумливе виконання»:
Євдокименко Данило В’ячеславович, Зразкова театр-студія «Світла хвиля», керівник – Мельник Тетяна Олексіївна

Середня вікова категорія (10-13 років)
Гран-прі:
Середюк Ярослава Андріївна, Зразкова театр-студія «Світла хвиля» Керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
І місце:
Дитинчук Серафима, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник Ярошенко Поліна Олексіївна
ІІ місце поділили:
Глущенко Іван Олександрович, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
Артьомова Валерія Денисівна, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
ІІІ місце:
Закамська Катерина Олександрівна, Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського, керівник – Громова Валентина Миколаївна.

Юнацька вікова категорія 14-17 років
Гран-прі:
Гоц Валерія Юріївна, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
І місце поділили:
Головко Катерина, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник – Липчак Олена Володимирівна
Лазоренко Марія Костянтинівна, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, керівник – Кучеренко Вікторія Віталіївна
ІІ місце:
Чичирко Владислава Юріївна, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник – Морська Тетяна
ІІІ місце поділили:
Дутчишин Віталіна Василівна, Зразкова театр-студія «Світла хвиля», керівник – Мельник Тетяна Олексіївна.
Голюк Тетяна Миколаївна, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, керівник – Кучеренко Вікторія Віталіївна
Відзнака «За яскравий виступ»:
Чопенко Руслан Олександрович, Білогородська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, керівник – Гущ Ольга Іванівна
Відзнака «За проникливе виконання»:
Лахтадир Марія Олександрівна, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, керівник – Боса Наталія Іванівна.

Старша вікова категорія (18-30 років)
І місце поділили:
Муштей Вікторія Юріївна, КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, керівник –Кобзар Тетяна Василівна.
Кузьмічова Єлизавета Сергіївна, КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, керівник –Кобзар Тетяна Василівна.
Подяками відзначаються всі керівники призерів та дипломантів конкурсу «Сила слова».
Окремою подякою відзначається Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського за високий рівень підготовки конкурсантів.

image_pdfimage_print