Переможці конкурсу читців «Сила слова-2016»


08 жовтня 2016 року в Києво-Святошинському районному центрі творчості молоді «Оберіг» відбувся конкурс читців «Сила слова» -2016, у якому взяли участь більш, як 30 конкурсантів. Склад журі:

Голова журі:

Тетяна Кобзар – застужена артистка України, актриса театру та кіно, радіо- й телеведуча, театральний педагог, доцент кафедри сценічної мови КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, тренер спеціалізованих майстер-класів і тренінгів з техніки мовлення.

Члени журі:
Євгенія Непиталюк – старший викладач кафедри режисури телебачення КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, телевізійний редактор, сценарист.
Павло Голов – старший викладач кафедри сценічної мови КНУТКТ ім. І. К. Карпенка-Карого, диктор, актор дублювання та озвучування.
З правом дорадчого голосу:
Кириленко Марія Іванівна – почесний Президент Фестивалю, донька поета Івана Коваленка.

Переможці конкурсу читців “СИЛА СЛОВА-2016”

Молодша вікова категорія (6-10 років):

Гран-прі – Антипов Назар, КСР ЦТМ «Оберіг»,  гурток «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

І місце – Гоц Тарас, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
ІІ місце поділили:
– Кияниця Георгій, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
– Якобчук Анна, Боярський навчально-виховний комплекс “Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”, керівник – Кучеренко Вікторія Віталіївна
ІІІ місце поділили:
– Степанюк Богдан, КСР ЦТМ «Оберіг»,  гурток «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
– Шупік Настя, Боярський будинок культури, керівник – Вікулова Тетяна Петрівна

Середня вікова категорія (11 – 13 років)

І місце поділили:
– Вікулов Іван, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, керівник – Чишко Людмила Олексіївна
– Голодніков Ярослав, ТОВ «Приватна загальноосвітня школа I-III ступенів для хлопчиків «Кадетство», керівник – Третяк Світлана Вікторівна

ІІ місце поділили:
– Остапець Катерина, Боярський будинок культури, керівник – Вікулова Тетяна Петрівна
– Глущенко Іван, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
– Кавецький Євгеній, Боярський навчально-виховний комплекс “Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”, керівник – Кучеренко Вікторія Віталіївна

ІІІ місце поділили:
– Кучерова Марія, Приватна спеціалізована загальноосвітнб школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови «Школа шляхетних дівчаток “Леді”»-
– Макарчук Анна, КСР ЦТМ «Оберіг», зразкова театр-студія  «Світла хвиля», керівник – Мельник Тетяна Олексіївна

Юнацька вікова категорія 14-16 років

І місце поділили:
– Дитинчук Серафима, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
– Самойленко Анастасія, Приватна спеціалізована загальноосвітня школа I-III  ст. з поглибленим вивченням англійської мови «Школа шляхетних дівчаток “Леді”», керівник – Сичова Наталія Василівна

ІІ місце поділили:
– Голюк Тетяна, Боярський навчально-виховний комплекс “Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”, керівник – Кучеренко Вікторія Віталіївна
– Коваленко Лілія, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник – Липчак Олена Володимирівна
– Федорчук Анастасія, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна

ІІІ місце поділили:
– Доценко Анастасія, Боярський будинок культури, керівник – Вікулова Тетяна Петрівна
– Хруленко Катерина, КСР ЦТМ «Оберіг»,  гурток «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Вітаіївна

Відзнака «За виконавську майстерність» – Мирончук Анні, Боярський навчально-виховний комплекс “Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”, керівник – Кучеренко Вікторія Віталіївна

Відзнака «За проникливе та змістовне виконання» – Сидорук Катерині, Боярський навчально-виховний комплекс “Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”, керівник – Кучеренко Вікторія Віталіївна

Старша вікова категорія (18-30 років)
І місце:
Зерко Максим, КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, керівник – Кобзар Тетяна Василівна

ІІ місце:

– Ткаченко Наталія, КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, керівник – Кобзар Тетяна Василівна

ІІІ місце поділили:
Прокопенко Надія, НАКККіМ, керівник – Барнич Михайло Михайлович

Вікгорст Євген, КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, керівник – Кобзар Тетяна Василівна

В номінації “Літературно-музична композиція чи театралізований виступ” – призові місця вирішено не призначати

Відзнаки «За творчий підхід до прочитання змісту вірша» отримають ансамблі
– Приватної спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови «Школа шляхетних дівчаток “Леді”», керівник – Власенко Олена Михайлівна
– Боярського навчально-виховного комплексу “Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”, керівник – Кучеренко Вікторія Віталіївна
– Боярського будинку культури, керівник – Вікулова Тетяна Петрівна

Окремою відзнакою “За творчу активність”  – нагороджується родина Хруленків.

Подяками відзначаються всі керівники призерів та дипломантів конкурсу «Сила слова».