Результати вокального конкурсу “Осіння пісня” – 2016


У рамках Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка 22 жовтня 2016 року в Києво-Святошинському районному центрі творчості молоді «Оберіг» відбувся вокальний конкурс “Осіння пісня” – 2016, в якому взяли участь 10 навчальних закладів та 23 учасника.

Виконавський рівень учасників конкурсу оцінювала конкурсна комісія.
Голова журі:
Віталій Олексійович Свирид – заслужений артист України, музикант, співак і композитор.
Члени журі:
Олег Григорович Саліванов – віце-президент Молодіжного мистецького фестивалю імені Коваленка, професійний гітарист, композитор.
Інна Михайлівна Андріяш – заслужена артистка естрадного мистецтва України. Оперна та концертно-камерна співачка, регент церковного хору, викладач музично-навчального закладу «Соло Співочого Серця», керівник культурно-просвітницького відділу Братства Архистратига Михаїла.
З правом дорадчого голосу:
Кириленко Марія Іванівна – почесний Президент Фестивалю, донька поета Івана Коваленка.

Переможці конкурсу вокального мистецтва “Осіння пісня”-2016 Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка

Колективи:

I місце – ансамбль «Зорепад», Боярський будинок культури, керівник – Горенко Наталія Філаретівна.
II місце – ансамбль «Мрія» дует Лещенко Емілія та Корнійчук Дар`я, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.

Молодша вікова категорія (6-10 років):
І місце – Радука Маргарита, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.
ІІ місце – Носова Ольга, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.

ІІІ місце – Цимбалюк Максим, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.
Відзнака за артистизм – Кузьменко Злата, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.

Середня вікова категорія (11 – 13 років):

І місце поділили:
– Глушко Ганна, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна;
–Мельник Поліна, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.

ІІ місце поділили:
–Чайка Юлія, Дитяча музична школа №31, керівник –  Мазепа Людмила Леонідівна;
–Вигорніцька Олександра, Боярський будинок культури, керівник – Горенко Наталія Філаретівна.

ІІІ місце поділили:
–Корнійчук Дар`я, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
–Бойкініч Олексій, Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів природно-математичного циклу №255 Дарницького району м. Києва, керівник – Заслужений артист України Свирид Віталій Олексійович.

Відзнака за відповідний тематичний пісенний репертуар – Петриченко Тамара, Боярська ДШМ, керівник – Вередюк Олеся Василівна.

Юнацька вікова категорія (14-16 років):

Гран-прі – Писанко Михайло, КІМ ім. Глієра, керівник – Жмуденко Віталій Іванович.

І місце поділили:
–Лещенко Емілія, ВЦТДЮ на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
–Сінько Таміла, Боярський НВК «Колегіум ЗОШ I-III ст. №3», керівник – Сліпінчук Людмила Олександрівна.
ІІ місце – Панасюк Дар`я, ДМШ №31, керівник – Трегубенко Тетяна Миколаївна.
ІІІ місце – Кучер Аліна, КСР ЦТМ «Оберіг», керівник – Нурищенко Оксана Миколаївна.
Відзнака за оригінальність виконання  – Панасюк Дар`я, ДМШ №31,  керівник – Трегубенко Тетяна Миколаївна.
Всі навчальні заклади та керівники переможців конкурсу будуть відзначені подяками.