Переможці конкурсу читців «Сила слова-2017»


07 жовтня 2017 року в Боярському будинку культури в рамках молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка відбувся конкурс читців «Сила слова» -2017, у якому взяли участь близько 50 конкурсантів.

Голова журі:
Тетяна Кобзар – заслужена артистка України, актриса театру та кіно, радіо- й телеведуча, театральний педагог, доцент кафедри сценічної мови КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, тренер спеціалізованих майстер-класів і тренінгів з техніки мовлення.

Члени журі:
Євгенія Непиталюк – старший викладач кафедри режисури телебачення КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, телевізійний редактор, сценарист.
Павло Голов – диктор, актор дублювання та озвучування.

З правом дорадчого голосу:
Кириленко Марія Іванівна – почесний Президент Фестивалю, донька поета Івана Коваленка.

Переможці конкурсу читців “СИЛА СЛОВА”-2017

Перша молодша вікова категорія (6-8 років):

І місце:
Рубайло Софія, Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського, керівник – Борисенко Наталія Михайлівна

ІІ місце:
Антипов Назарій, КСР ЦТМ «Оберіг», гурток «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

ІІІ місце поділили:
– Руденко Вероніка, КСР ЦТМ «Оберіг», гурток «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
– Григор’єва Софія, Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського, керівник – Канівець Наталія Іванівна
– Куницька Яна, КСР ЦТМ «Оберіг», гурток «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

Друга молодша вікова категорія (9-10 років):

І місце поділили:
– Піньковська Анастасія, Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського, керівник – Громова Валентина Миколаївна

– Швидка Валерія, Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського, керівник – Кужим Валентина Іванівна

ІІ місце поділили:
– Кияниця Георгій, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, керівник – Коваль Антоніна Петрівна
– Кочкова Дарина, КСР ЦТМ «Оберіг», гурток «Сценічна мова та конферанс», керівник- Антипова Галина Віталіївна

ІІІ місце поділили:
– Мазур Анастасія, КСР ЦТМ «Оберіг», зразкова театр-студія «світла хвиля», керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
– Забарна Марія, КСР ЦТМ «Оберіг», зразкова театр-студія «світла хвиля», керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
– Хруленко Дмитро, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, керівник – Синяк Раїса Сергіївна

Середня вікова категорія (11 – 12 років)
І місце
Бубнова Діана, КСР ЦТМ «Оберіг», зразкова театр-студія «світла хвиля», керівник – Мельник Тетяна Олексіївна

ІІ місце поділили:
– Гоц Тарас, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
– Нашемпа Мілана, КСР ЦТМ «Оберіг», гурток «Сценічна мова та конферанс», керівник– Антипова Галина Віталіївна
– Остапець Карина, Боярська ЗОШ І-ІІІст . №1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна

ІІІ місце поділили:
– Скарженюк Тимофій, КСР ЦТМ «Оберіг», гурток «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
– Євдокименко Даніїл, КСР ЦТМ «Оберіг», зразкова театр-студія «світла хвиля», керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
– Халаїм Софія, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна

Юнацька вікова категорія (13-17 років)

І місце поділили:
– Глущенко Іван, Боярська ЗОШ І-ІІІст. №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
– Коваленко Лілія, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник – Липчак Олена Володимирівна

ІІ місце поділили:
– Емилькевич Вікторія, Екологічна студія «Дзвін», керівник – Вікулова Тетяна Петрівна
– Артьомова Валерія, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник – Липчак Олена Володимирівна
– Петриченко Інна, Боярський будинок культури, театральна студія «Аметист», керівник – Вікулова Тетяна Петрівна

ІІІ місце поділили:
– Войтюшенко Каріна, Боярська ЗОШ І-ІІІст.№1,керівник – Липчак Олена Володимирівна
– Закамська Катерина, Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського, керівник – Громова Валентина Миколаївна
– Хруленко Катерина, КСР ЦТМ «Оберіг», зразкова театр-студія «Світла хвиля» керівник – Іващенко Тетяна Володимирівна

Старша вікова категорія (18-30 років)

І місце поділили:
– Надутченко Володимир, КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, керівник – Кобзар Тетяна Василівна
– Козачишин Аліна, КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, керівник – Кобзар Тетяна Василівна

ІІ місце:
– Шмарко Наталія, Рівненський державний гуманітарний університет

ІІІ місце:
Муквич Ксенія, КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, керівник – Кобзар Тетяна Василівна

В номінації “Літературно-музична композиція”

І місце:
Літературно-музична композиція «Осіння Муза» (Дитинчук Серафима, Панюхно Артем) Боярська ЗОШ І-ІІІст. №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна

Подяками відзначаються всі керівники призерів конкурсу «Сила слова».