Результати вокального конкурсу “Осіння пісня”– 2017

У рамках Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка 11 листопада 2017 року в Боярському будинку культури відбувся вокальний конкурс “Осіння пісня” – 2017, в якому взяли участь 17 навчальних закладів та 54 учасника.

Виконавський рівень учасників конкурсу оцінювала конкурсна комісія.

Голова журі:

Віталій Олексійович Свирид – заслужений артист України, музикант, співак і композитор.

Члени журі:

Олег Григорович Саліванов – віце-президент Молодіжного мистецького фестивалю імені Коваленка, професійний гітарист, композитор.

Дмитро  Миколайович Хома – співак, поет і композитор, лауреат міжнародних та всеукраїнських фестивалів та конкурсів.  Артист Академічного ансамблю пісні і танцю України Державної прикордонної служби України.

З правом дорадчого голосу: Антипова Галина Віталіївна – директор Фестивалю ім. Івана Коваленка.

Переможці конкурсу вокального мистецтва “Осіння пісня”-2017 Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка

Колективи:

I місце (перша вікова категорія) – дует Проценко Альона, Хрипун Меланія, вокальний гурток Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва, керівник – Космина Олена Миколаївна.

ІІ місце (перша вікова категорія) – дует Каун Вєра, Каун Влада, студія естрадного вокалу ЦР «Апельсин» с. Петропавлівська Борщагівка, керівник – Руда Наталія Сергіївна.

І місце (юнацька вікова категорія) – дует Осадчук Богдан, Малишев Андрій, Київський військовий ліцей ім.Івана Богуна, керівник – Віталій Олексійович Свирид.

І місце (середня вікова категорія) – дует Кур’янова Анастасія, Мартинів Таїсія, Вокальний гурток Ходосівського Центру культури і мистецтв, керівник – Космина Олена Миколаївна.

ІІ місце (змішана вікова категорія) – ансамбль «Зорепад», Боярський будинок культури, керівник – Горенко Наталія Філаретівна.

ІII місце (середня вікова категорія)  – дует Носова Ольга, Лещенко Емілія, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.

Найменша вікова категорія (6-):

І місце – Шопулко Варвара, Боярська дитяча школа мистецтв, керівник – Балик Вікторія Богданівна.

Молодша вікова категорія (6-10 років):

І місце поділили:

  • Кузьменко Злата, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.
  • Хрипун Меланія, Вишнівський ЦТДЮ, керівник – Космина Олена Миколаївна. 
  • Носова Ольга, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.

ІІ місце поділили:

  • Кокора Марія, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
  • Верзун Марія, студія естрадного вокалу ЦР «Апельсин» с. Петропавлівська Борщагівка, керівник –Гладій Анна Олегівна.

ІІІ місце  поділили:

  • Ільчишин Соломія, Центр дозвілля села Мила, керівник – Левківська Аліна Іванівна.
  • Зелена Марія, студія естрадного вокалу ЦР «Апельсин» с. Петропавлівська Борщагівка, керівник – Руда Наталія Сергіївна.

Середня вікова категорія (11 – 13 років):

І місце поділили:

  • Нагорна Вероніка, Святопетрівська  ЗОШ І-ІІІст., керівник – Гірак Людмила Максимівна.
  • Мартинів Таїсія, Ходосівський Центр культури і мистецтв, керівник – Космина Олена Миколаївна.

ІІ місце поділили:

  • Ольшанецька Каріна, Вишнівський ЦТДЮ, керівник – Бігун Олена Віталіївна.
  • Радука Маргарита, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.
  • Крупська Анастасія, Боярська дитяча школа мистецтв, керівник – Демянишина Ірина Віталіївна.

ІІІ місце поділили:

  • Петриченко Тамара,  Боярський будинок культури, керівник – Горенко Наталія Філаретівна.
  • Храпачевська Аліна,  Боярський будинок культури, керівник – Горенко Наталія Філаретівна.

Юнацька вікова категорія (14-16 років):

І місце поділили:

  • Шпильова Софія, ДМШ №31 м.Київ, керівник – Трегубенко Тетяна Миколаївна.
  • Осадчук Богдан, КВЛ ім. І.Богуна, керівник Віталій Олексійович Свирид.

ІІ місце поділили:

  • Пантелей Анастасія, ДМШ №31, керівник – Трегубенко Тетяна Миколаївна.
  • Корнійчук Дар’я, КСР ЦТМ «Оберіг»  на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
  • Глушко Ганна, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.

Старша вікова категорія (17-30 років)

І місце – Власенко Анастасія, Київський університет ім. Б.Грінченка, керівник – Ладина Ірина Вікторівна.

ІІ місце – Вишнякова Юлія, концертна агенція «DMC», керівник –Балик Вікторія Богданівна.

Дипломи «За яскравий сценічний образ»:

  • Дует: Каун Віра і Каун Влада, студія естрадного вокалу ЦР «Апельсин» с. Петропавлівська Борщагівка.
  • Ротарь Аксенія, студія естрадного вокалу ЦР «Апельсин» с. Петропавлівська Борщагівка.
  • Верзун Марія, студія естрадного вокалу ЦР «Апельсин» с. Петропавлівська Борщагівка.
  • Градволь Євгенія, студія естрадного вокалу ЦР «Апельсин» с. Петропавлівська Борщагівка.
  • Кияниця Єва, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі ЗОШ №1.
  • Дует: Дегтяр Валерія та Довга Дарина.
  • Ковтун Марія, КСР ЦТМ «Оберіг».

Диплом «За артистизм»: Гринько Богдан, КСР ЦТМ «Оберіг»

Всі навчальні заклади та керівники переможців конкурсу будуть відзначені подяками.