Переможці конкурсу читців “Сила слова”– 2018

27 жовтня 2018 року в Боярському будинку культури в рамках молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка відбувся конкурс читців «Сила слова» – 2018, у якому взяли участь 11 навчальних закладів та 55 конкурсантів.

Голова журі:
Тетяна Кобзар – заслужена артистка України, актриса театру та кіно, радіо- й телеведуча, театральний педагог, доцент кафедри сценічної мови КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, тренер спеціалізованих майстер-класів і тренінгів з техніки мовлення.
Члени журі:
Євгенія Непиталюк – старший викладач кафедри режисури телебачення КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, телевізійний редактор, сценарист.
Павло Голов – диктор, актор дублювання та озвучування.
Кириленко Марія Іванівна – почесний Президент Фестивалю, донька поета Івана Коваленка.
Антипова Галина Віталіївна – викладач сценічної мови та конферансу.

Переможці конкурсу читців “Сила слова”- 2018

Молодша вікова категорія (6-10 років):

І місце поділили:

  • Кошелєва Евеліна, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
  • Куницька Яна, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

ІІ місце поділили:

  • Клочанов Тимофій, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
  • Слєпов Савелій, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
  • Руденко Вєроніка, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

Середня вікова категорія (9 – 11 років):

І місце поділили:

  • Мазур Анастасія, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Світла хвиля», керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
  • Хоменко Олександра, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

ІІ місце поділили:

  • Дитинчук Меланія, Боярський будинок культури, театральна студія «Аметист», керівник – Вікулова Тетяна
  • Кияниця Георгій, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна

ІІІ місце поділили:

  • Колобова Євгенія, Боярський будинок культури, театральна студія «Аметист», керівник – Вікулова Тетяна
  • Хруленко Дмитро, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

Середня вікова категорія (12 – 13 років):

І місце поділили:

  • Скарженюк Тимофій, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
  • Гоц Тарас, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна

ІІ місце поділили:

  • Сокирко Вікторія, Ємільчинський будинок дитячої творчості, театральна студія «Фігаро», керівник – Шмарко Наталія Сергіївна
  • Чиж Ольга, Ємільчинський будинок дитячої творчості, театральна студія «Фігаро», керівник Шмарко Наталія Сергіївна

Юнацька вікова категорія (13 – 14 років)

І місце поділили:

  • Демченко Надія, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Липчак Олена Володимирівна
  • Вікулов Іван, Боярська ЗОШ №2, керівник – Боса Наталія Іванівна

ІІ місце поділили:

  • Войтюшенко Карина, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Липчак Олена Володимирівна
  • Остапець Каріна, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна

ІІІ місце:
Мирончук Ольга, Ємільчинський будинок дитячої творчості, театральна студія «Фігаро», керівник Шмарко Наталія Сергіївна

Юнацька вікова категорія (15 – 17 років)

І місце поділили:

  • Хруленко Катерина, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
  • Пасічник Анастасія, ТОВ «Приватний загальноосвітній навчальний заклад III ступеня «Ліцей «Міжнародний вимір», керівник Степанова Тетяна Олександрівна
  • Шабунін Максим, ТОВ «Приватний загальноосвітній навчальний заклад III ступеня «Ліцей «Міжнародний вимір», керівник Степанова Тетяна Олександрівна

ІІ місце поділили:

  • Дейчук Катерина, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
  • Нашемпа Мілана, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
  • Дитинчук Серафима, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна

ІІІ місце поділили:

Фельдман Інна, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Світла хвиля», керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
Кучерова Марія, Школа шляхетних дівчаток «Леді», керівник – Сичова Наталія Василівна

Старша вікова категорія (18 – 30 років)

І місце:
Шмарко Наталія Сергіївна, Луганський національний університет ім. Т.Г.Шевченка, 5 курс, факультет «Аудіовізуальне виробництво та мистецтво»

Диплом «За артистизм та проникливе виконання»:

  • Миськова Ангеліна, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
  • Найко Віра, Боярський будинок культури, театральна студія «Аметист», керівник – Вікулова Тетяна

Диплом наймолодшому учаснику фестивалю:
Слєпов Савелій, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

Диплом «За жагу до перемоги»:
Харченко Іван, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

Follow me!