Переможці конкурсу читців “Сила слова”– 2019

19 жовтня 2019 року в Боярському будинку культури в рамках Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка відбувся конкурс читців «Сила слова»–2019, у якому взяли участь 13 навчальних закладів та 65 конкурсантів.

Голова журі: Тетяна Кобзар – заслужена артистка України, актриса театру та кіно, радіо- й телеведуча, театральний педагог, доцент, доцент кафедри сценічної мови КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, тренер спеціалізованих майстер-класів і тренінгів з техніки мовлення.
Члени журі:
Євгенія Непиталюк – старший викладач кафедри режисури телебачення КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, телевізійний редактор, сценарист, актриса театру, кіно та телебачення.
Павло Голов – диктор, актор дублювання та озвучування.
Кириленко Марія Іванівна – почесний Президент Фестивалю, донька поета Івана Коваленка.

Переможці конкурсу читців “Сила слова”- 2019

Молодша вікова категорія (5-7 років):
І місце:
Кокот Уляна,  театральна студія буд.Культури “Аметист”, керівник – Вікулова Тетяна
ІІ місце:
Слєпов Савелій, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
ІІI місце:
Боголєпов Ілля, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

Середня вікова категорія (8 – 10 років):
І місце поділили:
– Клочанов Тимофій, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник Антипова Галина Віталіївна
– Колобова Євгенія, Боярський будинок культури, театральна студія «Аметист», керівник – Вікулова Тетяна
ІІ місце поділили:
– Кошелєва Евеліна, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник- Антипова Галина Віталіївна
– Парфило Марія, Тарасівський Будинок культури, керівник – Степанова Тетяна Олександрівна
ІІІ місце:
Мойсієнко Єва, Тарасівський Будинок культури, керівник – Степанова Тетяна Олександрівна

Середня вікова категорія (11-13 років):
І місце поділили:
– Гоц Тарас, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
– Целованська Анна, Тарасівський Будинок культури, керівник – Степанова Тетяна Олександрівна
ІІ місце:
Скарженюк Тимофій, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
ІІІ місце:
Онішко Софія, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

Юнацька вікова категорія (14-15 років):
І місце поділили:
– Артьомова Валерія, Боярська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1, керівник –Липчак Олена Володимирівна
– Остапець Каріна, Боярська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна
ІІ місце поділили:
– Вікулов Іван, Боярська ЗОШ 1-3 ступенів № 2, керівник – Боса Н .І.
– Євдокименко Даниіл, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Світла хвиля», керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
ІІІ місце поділили:
– Курилович Влад, НОККВЛ ім.Івана Богуна, керівник – Антипова Галина Віталіївна
– Моринець Анастасія, КСР ЦТМ “Оберіг” зразкова театр-студія “Світла хвиля”, керівник – Іващенко Тетяна Володимирівна

Юнацька вікова категорія (16 – 17 років)
І місце:
Постол Поліна, ТОВ «Приватний загальноосвітній навчальний заклад III ступеня «Ліцей «Міжнародний вимір», керівник – Степанова Тетяна Олександрівна
ІІ місце поділили:
– Гиря Софія, “Приватний загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня “Ліцей “Міжнародний вимір”, керівник – Степанова Тетяна Олександрівна
– Миськова Ангеліна, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
ІІІ місце поділили:
– Брущенко Анастасія,Театральна студія “Фігаро” Ірпінського економічного коледжу, керівник – Шмарко Наталія Сергіївна
– Музиченко Карина, Боярська загальноосвітня школа I-III ступенів №4, керівник- Тарасенко Світлана
– Нашемпа Мілана, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник- Антипова Галина Віталіївна

Старша вікова категорія (18 – 30 років)
І місце:
Матвійчук Влад, студент 4 «Б» акторського курсу КНУТКТ ім. І. Карпенка-Карого, керівник – Тетяна Кобзар
ІІ місце поділили:
– Гирявець Дмитро, студент 4 «Б» акторського курсу КНУТКТ ім. І. Карпенка-Карого, керівник – Тетяна Кобзар
– Коваль Валерій, студент 4 «Б» акторського курсу КНУТКТ ім. І. Карпенка-Карого, керівник – Тетяна Кобзар
ІІІ місце:
Саплін Антон, театральна студія “Фігаро” Ірпінського економічного коледжу, керівник – Шмарко Наталія Сергіївна

Літературно – музична композиція (змішана вікова категорія)

І місце:
Балабан Дмитро Романович та Шмарко Наталія Сергіївна, Літературно-музична композиція “Люби мене…”, 4 курс Ірпінського економічного коледжу, 5 курс Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, 

Диплом «За оригінальне прочитання матеріалу»: Колесніков Дмитро, театральна студія “Фігаро” Ірпінського економічного коледжу, керівник – Шмарко Наталія Сергіївна

Спеціальна відзнака голови журі Тетяни Кобзар «За артистизм і виразність»: Балабан Дмитро Романович, 4 курс Ірпінського економічного коледжу.

Спеціальна відзнака Марії Кириленко, Почесного Президента Фестивалю, доньки поета Івана Коваленка   «За увагу до творчості Івана Коваленка та глибоке прочитання матераілу»: Матвійчук Влад, студент 4 «Б» акторського курсу КНУТКТ ім. І. Карпенка-Карого

 

Follow me!