Переможці конкурсу гітаристів «Боярський Хрещатик»-2019

Конкурс гітаристів «Боярський Хрещатик»-2019 відбувся 16 листопада 2019 року у Боярці (Київська область) у приміщенні Боярського будинку культури. У конкурсі взяли участь тридцять три конкурсанти з різних областей України.
Результати конкурсу оцінювало професійне журі в такому складі:
Голова журі:
Жадько Вікторія Анатоліївна – заслужена артистка України, лауреат національних та міжнародних конкурсів, диригент Заслуженого Академічного Симфонічного Оркестру Національної Радіокомпанії України, професор Луганської державної академії культури і мистецтв, викладач-методист вищої категорії.
Члени журі:
Саліванов Олег Григорович – віце-президент Фестивалю, композитор, професійний гітарист, викладач-методист вищої категорії, засновник конкурсу гітаристів «Боярський Хрещатик».
Дроздова Олена Олегівна – викладач-методист Київської муніципальної академії музики ім.Р.М.Глієра, член Асоціації гітаристів України, член Національної всеукраїнської музичної спілки України.
Сологуб Вікторія Даріївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв», викладач-методист вищої категорії Миколаївського коледжу культури і мистецтв, лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, арт-директор Міжнародного фестивалю «VIVAT GUITARA!»
Паламарчук Віктор Аркадійович – педагог гітари Інституту музичного мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка.  Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів гітаристів та викладачів гітари.

Переможці конкурсу гітаристів «Боярський Хрещатик»-2019 р.

Молодша вікова категорія (5–7 років)
II місце:
Самокіша Вероніка Ігорівна, Муніципальний заклад вищої освіти «Київська Академія Мистецтв», керівник – Венцковська Марина Ігорівна.
Диплом «Мистецька надія» наймолодшій учасниці – Самокіша Вероніка Ігорівна, Муніципальний заклад вищої освіти «Київська Академія Мистецтв», керівник – Венцковська Марина Ігорівна

Молодша вікова категорія (8–10 років)
II місце:
Чміль Михайло Олексійович, м.Гнівань, Вінницька обл., керівник – Маленко Людмила Леонідівна.
ІІІ місце:
Муха Артем Вікторович, Хмельницька дитяча школа мистецтв, керівник – Рікановська Олеся Юріївна

Середня вікова категорія (11–13 років)
I місце:
Венцковська Поліна Олександрівна, КМАМ ім. Р.М. Глієра, керівник – Дроздова Олена Олегівна
II місце:
Грабовський Артем, м.Гнівань Вінницька обл., керівник – Маленко Людмила Леонідівна.
ІІІ місце:
Кащишен Костянтин Віталійович, Хмельницька дитяча школа мистецтв, керівник – Рікановська Олеся Юріївна.
Дипломант:
Кублановський Денис Борисович, Муз.школа № 4, м.Київ, керівник – Бугров Андрій Валентинович.

Юнацька вікова категорія (14–17 років)
І місце поділили:
– Гігаурі Поліна Автанділівна, Хмельницький музичний коледж ім В.І. Заремби, ІІ курс, Заводний Максим Юрійович.
– Сердюк Андрій Володимирович, ДДПУ імені Івана Франка, Інститут музичного мистецтва, 1 курс, Паламарчук Віктор Аркадійович.
ІІ місце поділили:
– Железко Назар Олегович, КЗВО Київської облради Академія мистецтв імені Павла Чубинського, клас Гітара 3 курс спеціалізація, керівник – Гордієнко Петро Володимирович.
– Хливнюк Данііл Кирилович, КМАМ ім. Р.М. Глієра, керівник – Дроздова Олена Олегівна.
ІІІ місце:
Єгорова Дар‘я Олександрівна, КМАМ ім. Р.М. Глієра, керівник – Дроздова Олена Олегівна.
Дипломанти:
– Мулявка Тимур Володимирович, Хмельницький музичний коледж ім.В.І.Заремби,ІІІ курс, керівник – Мельник Валентина Олександрівна.
– Карук Валентин Олександрович, м.Гнівань Вінницька обл., керівник – Маленко Людмила Леонідівна.

Старша вікова категорія (18–30 років)
Гран-прі:
Землянський Марк Ігорович, КМАМ ім. Р.М. Глієра, керівник – Дроздова Олена Олегівна.
І місце поділили:
– Царикова Анастасія Валеріївна, м.Миколаїв, керівник – Сологуб Вікторія Даріївна
– Кіндзерський Гліб Сергійович, м.Миколаїв, керівник – Сологуб Вікторія Даріївна.
ІІ місце:
Тібірькова Олена Сергіївна, м.Київ, випускниця Київського Національного Університету Культури і Мистецтв, керівник – Жадько Вікторія Анатоліївна.
ІІІ місце:
Крохмаль Роман Михайлович, Луганська Державна Академія Культури і Мистецтв 5 курс, керівник – Жадько Вікторія Анатоліївна.
Дипломант:
Бійовський Микола Андрійович, КЗВО КОР “Академія мистецтв”,
керівник – Шипунов Андрій Сергійович.

Категорія «АНСАМБЛІ, тріо, дуети»
ІІ місце:
“Vencelsisters”, Дует – Венцковська Валерія Олександрівна та Венцковська Поліна Олександрівна”
ІІІ місце:
Ансамбль гітаристів (6 учасників) – Чміль Михайло Олексійович, Ганжа Микита Олексійович, Янчук Ілля Олександрович, Арутюнян Карен Ашотович, Башкіров Денис Денисович, Грабовський Артем Володимирович, м.Гнівань, керівник – Маленко Людмила Леонідівна.
Дипломанти:
– Дует Попсуй Микола Сергійович та Губрій Андрій Михайлович, НОК КВЛ ім. Івана Богуна, керівник – Орлов Володимир Олександрович

Follow me!