Переможці вокального конкурсу “Осіння пісня”-2019

У рамках Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка 9 листопада 2019 року в Боярському будинку культури відбувся вокальний конкурс “Осіння пісня”-2019, в якому взяли участь 46 учасників з 10 навчальних закладів.

Склад конкурсної комісії
Голова журі:
Дмитро Хома, Заслужений артист України. Поет, композитор, соліст Академічного ансамблю пісні і танцю Державної Прикордонної служби Ураїни!
Члени журі:
Майя Іваненко, провідний Концертмейстер музичного факультету Київського національного університету культури і мистецтв (секція народно-пісенного та хорового мистецтва), лауреат міжнародних конкурсів.
Олег Саліванов, київський музикант і автор пісень, гітарист, лідер гурту “Після дощу”, викладач мистецтва гри на гітарі. Написав близько 200 україномовних і російськомовних пісень, безліч творів для класичної гітари, камерних ансамблів, музику для кінофільмів.
Павло Пігура, співак, фіналіст програми Х-фактор.

Переможці вокального конкурсу “Осіння пісня”- 2019 Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка

Колективи
I місце (молодша вікова категорія 8-10 років):
Дует сестер Ситник Маргарита Віталіївна та Ситник Ярослава Віталіївна, КСРЦТМ “Оберіг” Народна студія естрадно-народного співу “Перлина”, керівник – Нурищенко Оксана Миколаївна
ІІ місце (середня вікова категорія):
Ансамбль «Мрія» КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
ІII місце (середня вікова категорія):
Вокальний ансамбль “Барвінок” старша група, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.

Молодша вікова категорія (5-7 років років)
І місце:
Курінська Марія, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.
ІІ місце:
Лінник Ніка, Білогородська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів № 1, художній керівник – Хамець Людмила Михайлівна.
ІІІ місце:
Левченко Анна Марія Вячеславівна, Боярська школа мистецтв, керівник -Добровольська Олена Володимирівна.

Молодша вікова категорія (8-10 років років)
І місце:
Кузьменко Злата, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.
ІІ місце поділили:
– Кияниця Єва, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
– Старушко Марія, Київська дитяча музична школа № 31, керівник – Мазепа Людмила Леонідівна

Середня вікова категорія (11 – 13 років)
І місце поділили:
– Глушко Ганна, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.
– Кияниця Георгій, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
ІІ місце:
Грицишин Ольга, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
ІІІ місце поділили:
– Радука Маргарита, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.
– Гранюкова Анастасія, Боярська дитяча школа мистецтв, керівник – Балик Вікторія Богданівна.
– Храпачевська Аліна Валеріївна, Боярський будинок культури, керівник – Горенко Наталія Філаретівна.

Юнацька вікова категорія (14 – 17 років)
І місце:
Маліновський Олексій, ВП НУБіП України “Боярський коледж екології і природних ресурсів”, керівник – Чучко Володимир Васильович.
ІІ місце:
Чайка Юлія, Київська дитяча музична школа №31, керівник – Мазепа Людмила Леонідівна.
ІІІ місце:
Корнійчук Дар‘я, ВП НУБіП України “Боярський коледж екології і природних ресурсів”, кепрівник – Чучко Володимир Васильович.

Дипломанти
Диплом «За яскравий сценічний образ»:
Вокальний ансамбль «Дивоцвіт» Білогородська ЗОШ №1, керівник – Хамець Людмила Михайлівна.
Диплом «Найменшій учасниці»:
Левченко Анна Марія Вячеславівна, Боярська школа мистецтв, керівник –Добровольська Олена Володимирівна.
Диплом «За артистизм та проникливе виконання»:
Мірошнікова Дарина Сергіївна, ліцей “Гармонія”, керівник – Добровольська Олена Володимирівна.

Усі керівники переможців конкурсу будуть відзначені подяками.

Follow me!