Переможці конкурсу читців “Сила слова”-2020

З 10.10.2020 по 27.11.2020 в рамках Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка відбувся конкурс читців «Сила слова»-2020, у якому взяли участь 58 конкурсантів з 12 навчальних закладів України
Голова журі:
Тетяна Кобзар – заслужена артистка України, актриса театру та кіно, радіо- й телеведуча, театральний педагог, доцент, доцент кафедри сценічної мови КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, тренер спеціалізованих майстер-класів і тренінгів з техніки мовлення.
Члени журі:
Євгенія Непиталюк – старший викладач кафедри режисури телебачення КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, телевізійний редактор, сценарист, актриса театру та кіно та телебачення.
Павло Голов (оцінювання в номінації «Магія голосу») – диктор, актор дублювання та озвучування.
Кириленко Марія Іванівна – почесний Президент Фестивалю, донька поета Івана Коваленка.

Номінація “Краще виконання вірша Івана Коваленка у відеозаписі” 

Категорія «Дуети» (14-17 років)
І місце:
Артьомова Валерія та Остапець Каріна, Боярська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1, керівники – Липчак Олена Володимирівна та Сивенко Ольга Дмитрівна

Молодша вікова категорія (5-7 років):
І місце поділили:
– Макарій Антипов, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник– Антипова Галина Віталіївна
– Тимур Ігнатович, Миколаївський дитячий садок 117 “Калинонька”, керівник – Ігнатович Інна Василівна

ІІI місце:
Маргарита Руденко, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

Середня вікова категорія (8 – 10 років):
І місце поділили:
– Назарій Антипов, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник– Антипова Галина Віталіївна
– Савелій Галь, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
– Катерина Шаповал, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді “Оберіг”, зразковий театр-студія “Світла хвиля”, керівник – Мельник Тетяна Олексіївна

ІІ місце поділили:
– Кирило Басич, Боярська ЗОШ №4, керівник – Іващенко Тетяна Володимирівна
– Софія Безверха, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна
– Евеліна Кошелева, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник– Антипова Галина Віталіївна
ІІІ місце поділили:
– Яна Куницька, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник –Антипова Галина Віталіївна
– Вікторія Степаненко, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

Середня вікова категорія (11-13 років):
І місце:
– Людмила Сидоренко, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1, керівник – Липчак Олена Володимирівна
ІІ місце поділили:
– Єва Кияниця, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна
– Карина Ткаченко, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1, керівник – Липчак Олена Володимирівна
–Марія Шиманська, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
ІІІ місце поділили:
– Марія Євдокименко , Києво-Святошинський районний центр творчості молоді “Оберіг”, зразковий театр-студія “Світла хвиля”, керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
– Анна Чемерис, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді “Оберіг”, зразковий театр-студія “Світла хвиля”, керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
– Вероніка Щекал, КСР ЦТМ «Оберіг», зразкова студія «Світла хвиля», керівник – Тетяна Володимирівна Іващенко

Юнацька вікова категорія (14-17 років):
І місце поділили:
– Карина Войтюшенко, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1, керівник – Липчак Олена Володимирівна
– Тарас Гоц, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
– Надія Демченко, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1, керівник – Липчак Олена Володимирівна
– Вікторія Сокирко, КУ “ЗЗСО Ємільчинська гімназія”, керівник – Шмарко Наталія Сергіївна
ІІ місце:
– Ольга Камінська, Ірпінський академічний ліцей НУБіП України, керівник – Лук’янченко Лариса Володимирівна
– Поліна Мельник, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна
– Анастасія Моринець, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Світла хвиля», керівник – Тетяна Володимирівна Іващенко
– Юрій Проценко, НОК КВЛ студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
ІІІ місце:
– Євдокименко Даниіл, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Світла хвиля», керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
– Вероніка Заєць, Боярський академічний ліцей «Лідер», керівник – Іващенко Тетяна Володимирівна
– Скарженюк Тимофій, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
– Дмитро Шапенко, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна

Старша вікова категорія (18 – 30 років)
ІІ місце:
Вікторія Радченко, Рівненський державний гуманітарний університет, керівник – Шмарко Наталія Сергіївна

Номінація “Магія голосу: краще виконання вірша Івана Коваленка в аудоізаписі” 

І місце:
Анастасія Андрійчук, Ірпінський академічний ліцей НУБіП України, керівник – Лук’янченко Лариса Володимирівна
ІІ місце поділили:
– Назарій Антипов, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник– Антипова Галина Віталіївна
– Ніка Дитинчук, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна

Почесною відзнакою Фестивалю за популяризацію творчості Івана Коваленка жестовою мовою нагороджується:
Марія Шуменкова, Ірпінський академічний ліцей НУБіП України, кервник – Шмарко Наталія Сергіївна

Follow me!