Переможці конкурсу гітаристів «Боярський Хрещатик»-2020

У рамках Всеукраїнського Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка з 10 жовтня по 27 листопада 2020 року відбувся Конкурс гітаристів «Боярський Хрещатик»-2020, в якому взяв участь 31 учасник з 14 навчальних закладів різних областей України.

Результати конкурсу оцінювало професійне журі в такому складі:

Голова журі: Жадько Вікторія Анатоліївна – заслужена артистка України, лауреат національних та міжнародних конкурсів, диригент Заслуженого Академічного Симфонічного Оркестру Національної Радіокомпанії України, професор Луганської державної академії культури і мистецтв, викладач-методист вищої категорії.
Члени журі:
Саліванов Олег Григорович – віце-президент Фестивалю, засновник конкурсу гітаристів «Боярський Хрещатик», композитор, професійний гітарист, викладач-методист вищої категорії.
Сологуб Вікторія Даріївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв», викладач-методист вищої категорії Миколаївського коледжу культури і мистецтв, лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, арт-директор Міжнародного фестивалю «VIVAT GUITARA!»
Світлана Гриненко – українська гітаристка, лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, старший викладач вищої категорії спеціальності «Музичне мистецтво» освітньої програми «Гітара» Миколаївського коледжу культури і мистецтв, викладач науково-творчої лабораторії гітарного мистецтва кафедри музичного мистецтва Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв». Керівник ансамблю «CLASSIC GUITAR» та молодіжного гітарного камерного оркестру ВП «МФ КНУКіМ» та МККМ, автор і організатор Міжнародного фестивалю «VIVAT GUITARA!», Всеукраїнських освітньо-мистецьких проєктів: «GUITAR CORPORATION», «Музичний форум», «Музична платформа».
Крохмаль Роман Михайлович, викладач гітари Великоолександрвської школи мистецтв та ремесел.
Литовченко Тетяна Володимирівна – викладач-методист вищої категорії КВНЗ СОР «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського
Карпенко Єлизавета Володимирівна – викладач гітари КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа» Сумська обл.
Царикова Анастасія Валеріївна – викладач Дитячої музичної школи №2, місто Миколаїв.
Алех Ферейра, Бразилія
Арнальдо Фрейре, Мексика

Переможці конкурсу гітаристів «Боярський Хрещатик»-2020

Молодша вікова категорія (8–10 років)
I місце:
Чміль Михайло Олексійович, м.Гнівань Вінницької області, керівник – Маленко Людмила Леонідівна.
II місце поділили:
– Щербак Олексій Олександрович, Сумська область, Україна, КЗ “Недригайлівська дитяча музична школа”, 2 клас, керівник – Карпенко Єлизавета Володимирівна
– Гиренко Остап, Великоолександрівська школа мистецтв і ремесел, керівник – Крохмаль Роман Михайлович
ІІІ місце поділили:
– Живолун Іван, Смт Недригайлів, Сумська область, Україна, КЗ “Недригайлівська дитяча музична школа”, 2 клас, керівник – Карпенко Єлизавета Володимирівна
– Клименко Артем, Дитяча музична школа №2, 1 клас, керівник – Царикова Анастасія Валеріївна

Середня вікова категорія (11 – 13 років)
I місце:
Арутюнян Карен, Гніванська дитяча музична школа, керівник – Маленко Людмила Леонідівна
II місце поділили:
– Карпухін Артем, Коледж хореографічного мистецтва “Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря”, керівник – Босяченко Сергій Андрійович
– Борщ Микита, Новопетрівська дитяча школа мистецтв, керівник – Пальчинська Віана Антонівна

Юнацька вікова категорія (14 – 17 років)
ГРАН-ПРІ:
Гігаурі Поліна, Хмельницький музичний коледж ім В.І. Заремби, ІІ курс, керівник – Заводний Максим Юрійович

І місце поділили:
– Грабовський Артем, Башкіров Денис, м.Гнівань Вінницької області, керівник – Маленко Людмила Леонідівна.
– Рукін Давід, Сумський фаховий коледж мистецтв і культури імені Д.С.Бортнянського, 3 курс., керівник – Литовченко Тетяна Володимирівна
– Грабовський Артем, м.Гнівань Вінницької обл., керівник – Маленко Людмила Леонідівна.
ІІ місце:
Карук Валентин, м.Гнівань Вінницької обл., керівник – Маленко Людмила Леонідівна.
ІІІ місце поділили:
– Вовк Богдан, Великоолександрівська школа мистецтв і ремесел, керівник – Крохмаль Роман Михайлович
– Мельник Богдан, Луцька музична школа імені Фридерика Шопена, керівник –  Порцев Микола Вікторович
– Башкіров Денис, м.Гнівань Вінницької обл., керівник – Маленко Людмила Леонідівна.

Старша вікова категорія (18 – 30 років)
І місце поділили:
– Восьмірова Марина, Сумський фаховий коледж мистецтв і культури імені Бортнянського, керівник – Литовченко Тетяна Володимирівна
– Карпенко Єлизавета, Луганська державна академія культури і мистецтв, ІІ курс, керівник – Жадько Вікторія Анатоліївна
– Ансамбль гітаристів Гніванської ДМШ, Гніванська дитяча музична школа , 3-8 класи, керівник – Маленко Людмила Леонідівна.
– Гітарний молодіжний оркестр «Classic guitar», Відокремлений підрозділ “Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв” 1-4 курси+магистратура, Миколаївський фаховий коледж культури і мистецтв 2-3 курси, керівники – Сологуб Вікторія Даріївна, Гриненко Світлана Миколаївна
II місце поділили:
– Гур”єв Сергій, Відокремлений підрозділ “Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв” 1 курс, керівник – Сологуб Вікторія Даріївна
– Карунос Костянтин, Відокремлений підрозділ “Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв” 1 курс, керівник – Гриненко Світлана Миколаївна
– Нагорний Максим, ЛДАКМ. 3 курс, керівник – Жадько Вiкторiя Анатолiївна

Дипломанти:
– Махловець Злата, музична школа Brevis, керівник – Нагорний Максим Валерiйович
-Горбов Іван, Великоолександрівська школа мистецтв і ремесел 8 клас, керівник – Крохмаль Роман Михайлович
– Коломієць Вікторія, Конотопська дитяча школа мистецтв, 3 клас, керівник – Лутаєв Андрій Вікторович
– Хижняк Данило, Ірпінський економічний коледж НУБіП України, ІІ курс, керівник –Шмарко Наталія Сергіївна
– Соловйов Олексій, Хмельницький музичний коледж 3 курс, керівник – Заводний Максим Юрійович

Follow me!